Unity Gym Trenčín Vám ponúka širokú škálu gymnastických, kruhových, skupinových aj indviduálných tréningov vhodných pre deti a dospelých.

Kruhové Tréningy

Skupinové cvičenia určené pre dospelých, zamerané na intenzivne spaľovanie kalôrií, ale súčasne na spevnenia svalstva a vzformovanie postavy. Počas týchto tréningov kombinujeme cvičenie s vlastnou váhou s cvičením na fitness strojoch.

Gymnastika pre dospelých

Cvičenia určené  na odstránenie každodenných bolestí pohybového aparátu, na zlepšenie flexibility. Naučíme vás stojku, premet či salto. Pod vedením skúšenej fitness trenérky Marianny Kollárovej, trenérky mnohých úspešných svetových fitnesiek, vás naučíme základy gymnastiky ale aj náročnejšie gymnastické prvky.

Balančné cvičenia Pedalo

Cvičenia sú vhodné na prevenciu pred bolesťami chrbta, spevnenie antigravitačných svalov, svalov hlbokého stabilizačného systému a spevnenie stabilizátorov klbov. Určené su pre bežných ludi so sedavou prácou ale aj pre vcholových športovcov na posilnenie slabých svalov v oblasti klbov

Baby Fitness

Cvičenie BABY FITNESS je určené pre deti, ktoré už samostatne vedia chodiť. Spoločne s fyzioterapeutom Jurajom Miklášom sme vytvorili jedinečnú metodiku, ktorej cieľom je zdravý vývin chôdze a rovnováhy u detí od ich prvných krokov a budovanie správných návykov a držanie tela.

Všeobecná pohybová príprava

Cvičenia sú určené pre všetky deti vo veku od 6 do 15 rokov. Cvičenia sú zamerané na základy gymnastiky, spevnenie tela, balančné cvičenia na posilnenie svalov a šliach v oblasti klbov, cvičenia na zlepšenie rovnováhy a stability tela a rozvoj flexibility